Paskolos internetu neturėtų tikėtis bedarbiai asmenys (2019)

paskolos internetuDabar paskolos internetu negaunantys asmenys neturėtų stebėtis – jų negauna daugelis gyventojų. Taip yra dėl to, kad Lietuvoje vyrauja griežtos skolinimosi ir skolinimo taisyklės, kurios nurodytos mokumo vertinimo nuostatuose. Jeigu tų taisyklių vartotojas neatitinka, tai kredito įstaiga pinigų ir neskolina. Gaila, kad kai kurie asmenys mano, jog dėl nežinomų priežasčių kai kurios kredito įstaigos galbūt padarys išimtis. Jos išimtį gali padaryti nebent tuo atveju, jeigu jos numos ranka į galiojančią tvarką ir rizikuos gauti baudą. Visos paskolos internetu dabar išduodamos ne taip jau ir lengvai, nes viskas priklauso ne nuo kredito įstaigų vidinės tvarkos, o galiojančių mūsų šalies įstatymų.

Paskolos internetu negauna tie, kurie negauna tvarių pajamų kiekvieną mėnesį.

Dažniausia priežastis kodėl asmenys negauna paskolų – tvarių pajamų trūkumas. Tai turi būti nuolatinės mėnesio pajamos, kurios turi būti nekintančios arba kintančios tik nežymiai. Sėkmingiau paskolas gauna tie, kurie dirba pagal darbo sutartis ir nuolatos gauna tokias pačias pajamas. Kitiems gali būti sunku gauti paskolą dėl to, kad pajamos gaunamos nereguliariai. Štai, individualia veikla besiverčiantys asmenys ne visuomet kiekvieną mėnesį gauna tas pačias pajamas, todėl jų kreditingumas vertinamas atidžiau.

Dabar paskolos internetu neišduodamos bedarbiams ir prasiskolinusiems asmenims, tad jeigu esate patekę į tam tikrus sąrašus ar registrus, tai jums nėra prasmės internete gaišti laiką – jūs paskolos negalėsite gauti, nes to neleidžia įstatymai.

Paskolos internetu negali būti išduodamos pažeidžiant įstatymus.

Kredito įstaigos jau nebėra tokios drąsios, kad skolintų bedarbiams ir prasiskolinusiems asmenims. Jos dabar bijo didelių baudų, kurios skiriamos už aplaidų kreditingumo įvertinimą. Jeigu asmuo, esantis darbo biržos sąrašuose, gauna paskolą, tai kredito įstaiga gali gauti baudą, nes ji netinkamai įvertino asmens mokumą. Bedarbiai asmenys pajamų negauna, todėl jie negali gauti ir vartojimo paskolų. Paskolos internetu, kurios išduodamos bedarbiams, dažniausiai dideles baudas užtraukia kiekvienai tokius kreditus išduodančiai bendrovei. Kai kurios netgi netenka licencijų ir jų veikla stabdoma. Jeigu norite paskolos internetu, tai pasižiūrėkite į savo situaciją – ji parodys ar galite skolintis ar ne.

Papildyta 2019 m.

Nedirbantiems asmenims pagal Lietuvoje įsigaliojusius įstatymus bei numatytą tvarką, paskolos internetu neišduodamos. Jos taip pat neišduodamos kitose vietose, tokiose kaip – bankai, unijos ir t.t. Įstatymai taip pat yra pasikeitę ir dėl mokumo vertinimo nuostatų. Kreditų neįmanoma gauti jeigu asmens kreditingumas nėra įvertintas pagal tam tikrus metodus.