Pašalinkite nepageidaujamus plaukelius visam laikui paprastu būdu

Lazerinis plaukų šalinimas yra naujausia plaukų šalinimo alternatyva, kuri pašalina iki 90% plaukelių visam laikui. Visos merginos nori rūpintis savimi, tačiau yra privalu rasti santykį, kaip tai daryti mažiausiai sau kenkiančiu ir kuo labiau ilgalaikiu būdu. Kad kūno linijos tiestų kelią į jūsų šypseną turite suprasti, kad ne vien kūno linijų kūrimas, bet ir jų gražinimas turi būti atliekamas sveikomis procedūromis.

Kodėl plaukų šalinimas lazeriu yra naudingas? Tai ne vien estetinę, bet ir sveikatos naudą teikianti procedūra pradedanti vis greičiau užkariauti moteriškąjį pasaulį.

– Jokio skausmo: tai yra vienas iš faktorių kodėl merginos renkasi lazerinį plaukų šalinimą vietoje depiliacijos ar skutimosi paprastais peiliukais. Depiliacijos ir skutimosi peiliuku pasekmės gali būti nemalonios – nuo įaugusių plaukelių ant kojų iki dėl užsikimšusių porų atsiradusių limfmazgių, ką sukelia skutimasis ir depiliacija.

– Jokių įaugusių plaukelių: kaip gali įaugti plaukeliai, jeigu jų nėra? Lazerinis plaukų šalinimas panaikina plaukelius visam laikui. Su tuo kartu dingsta diskomfortas atsirandantis po kojų skutimo kuriam daro įtaka net ir tokie faktoriai kaip aptemptų kelnių nešiojimas ar neteisingas kojų skutimas.

– Kaina: Kadangi skutimasis peiliukais pigesnis negu depiliacija, apskaičiuokime vidutinę skutimosi kainą. Sakykime, kad moteris 35 – is savo gyvenimo metų skutasi kojas. Per metus jai reikia sunaudoti apie 4 buteliukus skutimosi želė, kurio kaina 3 eurai už buteliuką ir pakeisti bent jau 20 vienkartinių skurimosi peiliukų. Vienos vidutiniškų skutimosi peiliukų pakuotės kaina apie 4 eurai, į pakuotę įeina 5 skutimosi peiliukai, reiškia jums reiktų nusipirkti bent 4 pakuotes per metus. Aritmetika paprasta, sudėjus visas metines kainas ir padauginus jas iš 35 gaunama nei daug nei mažai – 980 eurų.

Lazerinis plaukų šalinimas (blauzdos) – viena blauzdų plaukelių šalinimo sesija kainuoja nuo šimto eurų ir norint pašalinti bent 90% procentų plaukelių reikia atlikti bent 6 procedūras. Tad plaukų šalinimas jums kainuotų apie 800eurų. Kaina labai panaši, o lazerinio plaukelių šalinimo nauda akivaizdi.

– Laikas: sutaupius ne vien šiek tiek pinigų, bet ir atmetus skausmo ir įaugusių plaukelių suteikiamą diskomfortą, pridėkime laiką kurį sutaupytumėte atlikę šias procedūras vietoje dažno kojų skutimo ir priežiūros į kurią įeina ir įvairių losjonų ir raminamų kremų kainos.