Kreditų išdavimas Lietuvoje

kreditaiGreitai kreditus ir paskolas gauti bus dar sunkiau, nes įstatymai suvaržo tiek kreditorių, tiek ir klientų poreikius. Dabar kreditus gali gauti ne visi – tik tie, kurie nuolatos gauna tvarias pajamas, tad kreditai bedarbiams nesuteikiami. Tai yra vienas pagrindinių reikalavimų, kurie nustatyti ne tik įstatymuose, bet ir greitųjų kreditų bendrovėse. Įprastai besiskolinantys asmenys dažniausiai sulaukia neigiamo kreditoriaus atsakymo, bet to sureikšminti nereikia, nes ir kiti klientai dažnai skundžiasi, jog jiems niekas nenori suteikti tokių finansinių paslaugų. Turite pirmiau pasidomėti kam šiuo metu kreditoriai skolina pinigus, o kam ne – šitaip sumažinsite sugaišto laiko sąnaudas.

Pirmiausiai derėtų ieškoti tų kredito bendrovių, kurios registruotos kreditorių sąraše, nes skolintis iš neaiškių asmenų yra per daug rizikinga ir pavojinga. Jūs galite būti apgauti, nes kai kurie asmenys tik ir bando pasipelnyti iš naivių asmenų, kurie nieko nenutuoki apie skolinimosi procedūras ir tvarką. Turite žinoti, kad šiuo metu jokia kredito bendrovė neima jokių išankstinių įmokų už dar nesuteiktą kreditą, todėl jeigu kažkoks privatus skolintojas jūsų paprašė kelių eurų už pirmą įmoką, jokių būdu nesugalvokite tų pinigų pervesti, nes būsite apgauti. Tiesiog tokie sukčiai paima pinigus ir net netikrina jokio mokumo.

Taip pat turite žinoti, kad skolinimosi metu, kiekvienam tenka nurodyti pagrindinius duomenis, o į juos įeina asmeninė bei kontaktinė informacija, taip pat tenka nurodyti įsipareigojimų likučius, pajams, išlaidas ir t.t. Visa ši informacija pateikiama kredito paraiškoje, kurią privalėsite pateikti ir jūs, nes kitaip kredito niekaip negausite. Kredito paraiškoje nurodomi duomenys turi būti teisingi, nes jeigu įvelsite klaidą, kreditorius tai pastebės ir nesupras ar jūs tyčia bandote jį klaidinti ar ne. Dažniausiai dėl tokių klaidų kreditoriai nesuteikia jokių paskolų, nes jie nėra įsitikinę, kad jūs galėsite mokėti įmokas taip kaip priklauso.

Jeigu norite išvengti laiko gaišimo, tada pirmiau turite peržiūrėti savo kredito reitingą ir istoriją. Jeigu esate jau įklimpę į skolas, skolintis galite net nebandyti, nes vis tiek niekas jums kreditų ir paskolų jokiu būdu nesuteiks.