Kaip pigiau siųsti siuntas į Norvegiją?

siusk pigiauTik išvykus į kitą šalį pajunti, kas per jausmas yra ilgesys, kai pradedi nostalgiškai galvoti apie namus, artimuosius ir draugus. Tuomet norisi kuo ilgiau palaikyti šiltą bendravimą, gerus tarpusavio santykius ir džiuginti netikėtomis staigmenomis.

Lietuviai, gyvenantys Norvegijoje puikiai žino, kad artimieji labai ilgisi ir jų, išvykusių ilgiems mėnesiams uždarbiauti ar susikurti naujo gyvenimo. Tad daugelis stengiasi, bent keik kompensuoti namų ilgesį ir išsiskyrimą, siųsdami įvairias siuntas ir dovanas sau brangiems žmonėms.

Jau ne vienam yra žinoma, kad per siuntų tarnybą Siųsk pigiau gali drąsiai siųsti siuntas, nes jos ypač greitai ir saugiai pasieks adresatus, kad ir kokiame nuošaliame Norvegijos kampelyje jis bebūtų. Be to, visada galima pasitikrinti informaciją ir sužinoti, koks buvo siuntos kelias bei tiksli data, kada ji bus įteikta gavėjui.

Klientų patogumui, visos Siųsk pigiau komandos siūlomos paslaugos yra nuo durų iki durų, t. y. užsisakius paslaugą, kurjeris atvyksta paimti siuntą tiesiai jūsų nurodytu adresu bei patogiu laiku ir ją pristatys gavėjui tiesiai į rankas, nepriklausomai nuo to, ar gavėjas gyvena Osle, Stavangeryje, Bergene, ar bet kurioje nutolusioje Norvegijos vietoje.

Siuntiniai į Norvegiją, naudojantis Siųsk pigiau svetaine, užsakomi greitai ir patogiai dėl įdiegtų naujų priemonių. Galima rinktis du siuntimo būdus, pavyzdžiui jei norite, kad jūsų siunta būtų pristatyta per 1-2 darbo dienas, tuomet užsakykite express siuntimą, o įprastai, tiks ir economy būdas, kai siunta pristatoma per 4-5 darbo dienas.

Taip pat svarbu, pasidomėti, ką galima siųsti į šalis, nepriklausančias Europos Sąjungai, nes galioja draudžiamų daiktų sąrašas. Jį galite rasti LR muitinės ir Siųsk pigiau internetinėse svetainėse.