Juodų plaukų priežiūra – ką būtina žinoti

juodi plaukai

Ar turite juodus plaukus? Stengiatės, kad jie taip pat puikiai atrodytų, kaip kad televizijos ekranuose ar žurnalų viršeliuose? Sekasi nekaip? Jei susiduriate su tokiais sunkumais, turbūt neturite pakankamai tikslios informacijos ir patirties, kuri galėtų padėti nustatyti, ko iš tikrųjų reikia jūsų juodiems plaukams, kad jie taptų žvilgantys ir sveiki. Beveik kiekviena moteris bent kartą gyvenime yra susidūrusi su išsausėjusių ir pažeistų plaukų problema. Tokiais atvejais plaukų priežiūra tampa ypač kebli ir sudėtinga, todėl reikalingos profesionalios plaukų priežiūros priemonės.

Taigi, kad nei vienai juodaplaukei moteriai jos plaukų priežiūra netaptų labai sudėtinga užduotimi, aptarkime kelis aspektus, kurių pagalba jūsų juodi plaukai atrodys puikiai.

Drėkinantis šampūnas

Viena iš pirmųjų priemonių, kurias turėtumėte įsigyti savo juodų plaukų priežiūrai, yra geros kokybės drėkinantis šampūnas. Suprantama, kad reikės skirti šiek tiek daugiau pinigų nei anksčiau, tačiau intensyvus plaukų drėkinimas lems puikią plaukų išvaizdą. Toks šampūnas yra švelnesnis ir labiau koncentruotas, todėl jo sunaudosite kur kas mažiau, o tai, žvelgiant į ateitį, sutaupys jums daugiau pinigų.

Prieš pirkdami šampūną perskaitykite jo ingredientų sąrašą. Jei viena iš pagrindinių sudedamųjų šampūno dalių yra alkoholis, tuomet toks šampūnas išsausins ir pažeis jūsų plaukus. Tokiu atveju turėtumėte toliau ieškoti šampūno, kuriame būtų kuo mažiau kenksmingų medžiagų.

Naudokite kondicionierių

Rekomenduojama reguliariai naudoti giliai plaukus veikiantį kondicionierių. Tinkamai paskirsčius kondicionierių, pasistenkite palaikyti jį dar 15 ar 20 minučių, o tuomet visiškai išskalaukite plaukus. Be abejo, nenaudokite pernelyg karšto vandens. Kur kas geriau pasirinkti drungną vandenį.

Retų šerių šepetys

Naudokite retų šerių šepetį. Daugybė juodus plaukus turinčių moterų daro klaidą naudodamos tankių šerių šepečius. Kuo tankesnių šerių šepetys, tuo didesnė tikimybė, kad jis ištrauks ir pažeis jūsų plaukus.

Plaukams skirti produktai

Jokiu būdu nenaudokite naftos turinčių produktų. Vietoje to, įtrinkite savo galvos odą natūraliais aliejais, tokiais kaip taukmedžio sviesto ar vynuogių kauliukų.

Prieš keliaudamos miegoti, būtinai suriškite savo plaukus į kasą. Tai apsaugos jūsų plaukus nuo susivėlimo ir lūžimo. Be to, nakčiai galite pabandyti plaukus įvynioti į skarą, nes kitu atveju medvilniniai pagalvių užvalkalai gali juos pažeisti.

Nors pradžioje tokia kruopšti plaukų priežiūra jums gali atrodyti tikras iššūkis, tačiau ilgainiui tai taps paprastu ir labai nesudėtingu juodų plaukų priežiūros procesu.