Ekologiškos namų priežiiūros priemonės. Kas tai?

ekologiškos namų priežiūros priemonėsEkologiškos namų  priežiūros  priemonės pagamintos iš ekologiškų žaliavų, saugios ir nekenksmingos. Ekonomiškos- užtenka ilgiau, užtikrina ilgalaikę bakterinę apsaugą, puikiai skalbia ir valo. Amway loc– tai prekinis ženklas, kuriam piklauso svarbiausios namų priežiūros priemonės. Šių produktų liniją sudaro priemonės valyti stiklui, virtuvei, vonios kambariui, tualetui. Amway loc niversalus valiklis, veiksmingai ir ekonomiškai nuvalys purvą, nešvarumus, nuosėdas ir apnašas nuo visų paviršių kuriuos galima nuplauti. Valiklis valo veiksmingai, susidoroja su bet kokio tipo purvu, nešvarumais, nuosėdomis ir apnašomis. Namai kaip niekada taps švarūs, natūraliai gaivūs ir saugūs, dėl natūraliai išgautų itin veiksmingų valomųjų medžiagų. Nepalieka galinčių paviršiaus pažeisti nuosėdų, nes sudėtyje nėra fosfatų, agresyvių rūgščių ar chloro baliklio.

Žmonės renkasi  natūralią bei ekologišką gyvenseną

Šiandien jau vis daugiau žmonių pasirenka natūralią bei ekologišką gyvenseną, vis daugiau gyventojų ryžtasi vietoje įprasto skalbinių minkštiklio į skalbimo mašiną įberti druskos, o vonią šveisti citrinos rūgštimi ar sodos ir acto mišiniu, muilo likučius nuo plytelių pašalinti acto tirpalu. Ekologiški produktai yra ne tik naudingi mūsų sveikatai, dažnu atveju jie tiesiog geriau valo įvairius paviršius.

Kodėl verta naudoti valymo įrankius iš naturalių medžiagų?

Naudodami valymo įrankius iš natūralių medžiagų sumažinsite ir atliekų kiekį. Pavyzdžiui, įprasta indų plovimo kempinėlė iš poliuretano- naftos produktas, kuriuo neįmanoma perdirbti. Jis suyra per šimtus metų. Dar blogiau yra tai, jog antbakerinės indų plovimo kempinėlės dažnai mirkomos triklozane, kuris sukelia kepenų ir skydliaukės ligas.

Koks ekologiškų produktų pranašumas namų valyme?

Ekologiški produktai- lengva išeitis norint būti tikram, kad pasirenkamas išties aplinkai ir šeimai draugiškas gaminys. Eko ženklais ženklinami produktai, daro mažesnį neigiamą poveikį aplinkai nei kiti tos pačios rūšies gaminiai. Juos jau įpratome matyti ant maisto prekių, tačiau eko ženklais gali būti žymima ir kitkas: kosmetika, baldai ar švaros prekės. Ekologiškas valymo priemones sudarančios medžiagos lengvai suyra, jų pakuotės yra perdirbamos, o poveikis- optimalus, be nereikalingos žalos.