WiFi antenos bei stiprintuvai atokioms vietovėms

wifi antenosLietuva jau seniai giriasi turinti sparčiausią internetą pasaulyje, tačiau iki šiol kai kurios interneto ryšio problemos nėra išsprendžiamos. Pavyzdžiui, vis dar yra nemažai atokių vietovių, kur plačiajuosčio interneto tinklai nėra tiesiami – tai tiekėjams yra per brangu. Vienintelė išeitis privatiems asmenims naudotis internetu – naudoti mobilųjį arba bandyti gaudyti viešąjį bevielį internetą specialiais adapteriais. Dabar WIFI antenos yra vienas pagrindinių būdų surasti interneto tiekėjų siūlomą bevielį ryšį. Miestuose jis veikia kuo puikiausiai, tačiau kaimuose bei labiau nutolusiose vietos jo pagavimas be specialių priemonių yra neįmanomas.

Pirmiausia siūlytume pasidomėti interneto ryšio priėmimo galimybėmis. Svarbiausias aspektas yra tas, kad WIFI ryšis yra kur kas platesnis ir lengviau priimamas įvairiausių įrenginių. Tai gali būti mobilieji telefonai, nešiojamieji kompiuteriai, planšetės ar tiesiog stacionarūs kompiuteriai, kurie turi specialius integruotus adapterius. WIFI ryšio gaudymas standartiniais įrenginiais gali būti neįmanomas – ryšio nuotolis bus trumpas, todėl čia ko gero teks įsigyti specialius stiprintuvus, kurie padėtų gaudyti signalą, kuris sunkiai prieinamas atokiose vietose. Tie stiprintuvai yra jungiami įprastomis standartinėmis jungtimis, o dažniausiai yra naudojamos USB bei kitos jungtys. Prijungus stiprintuvą prie įrenginio, jis lengviau gaudys interneto ryšį, tad galimybė naudotis specialiomis paslaugomis – tikrai atsiras ne viena galimybė. Žinoma, tokios WIFI antenos gali pagauti ir jūsų kaimynų skleidžiamą interneto ryšio signalą, tačiau neapsidžiaukite – tai nereiškia, kad galėsite naudoti nemokamu internetu.

Interneto ryšio signalo pagavimas nereiškia, kad juo naudotis bus galima nemokamai. Dažniausiai kiekvienas interneto vartotojas, sudaręs interneto paslaugų teikimo sutartį, gauna ir specialų kodą, kurį suvedus įrenginyje, galima naudotis internetu. Tai reiškia, kad jeigu jūs neturėsite to kodo/slaptažodžio, jūs pagautu interneto ryšiu negalėsite naudotis. Tuo ir norime pabrėžti interneto tiekėjų siūlomą bevielį internetą – jis gali būti naudojamas sumokant atitinkamą dienos, savaitės ar mėnesio mokestį. Jį sumokėjus, jūs gaunate specialų slaptažodį, kuris leidžia naudotis pagautu interneto ryšiu. Jeigu jus domina įvairios WIFI antenos bei stiprintuvai, pirmiausia siūlytume įsitikinti, kad jūsų įrenginiai pagaus tą interneto ryšio signalą, kuriuo galėsite naudotis sumokėjus tiekėjo nurodytą mokestį.