Santechnika apima daug sričių

santechnikas kauneLietuvoje santechnika užsiima ir privatūs specialistai, ir įmonės, todėl vykstant statyboms, nereikėtų visko bandyti patiems – galite patirti nemažai nuostolių. Santechnikos darbai turi būti atliekami kokybiškai, jog vėliau neišlystų jokie nesklandumai. Tiesa, santechnikos paslaugas dabar siūlo daug specialistų, bet visada reikia atsižvelgti kokią paslaugų kokybę jie siūlo bei kokius darbus jie gali atlikti. Santechnikos paslaugos yra labai plačios, todėl nereikėtų iškart galvoti, kad visi specialistai dirba ties kanalizacijos įrengimu – santechnika apima ir vandentiekio pajungimą, ir įvairių vandens siurblių įrengimą. Santechnikai dažniausiai dirba ties tam tikromis sritimis, todėl turėkite galvoje, kad vienas specialistas gali pasiūlyti vienus, o kitas – visai kitus darbus.

Pagal kiekvieną miestą jūs galite ieškoti santechnikos specialistų per paieškos sistemas internete. Kiekvienas specialistas dažniausiai dirba tik ties vienu regionu. Pavyzdžiui, santechnikas, kuris pabrėžia, o jog dirba Kaune, vargu ar važiuos teikti paslaugas į Vilnių, nes jam bus per daug brangus važinėjimasis. Tad, internete per paieškos sistemas turėtumėte suvesti ir miestą. Pavyzdžiui, vedant paieškos laukelyje „santechnikas Kaune“, jūs gausite visus susijusius pasiūlymus būtent šiame mieste – jums nebus rodomi kitų miestų santechnikos specialistai.

Kaip pradžioje minėjome, santechnikos paslaugos yra labai plačios, todėl turėkite mintyje, kad kiekviena paslauga gali būti įkainojama skirtingais įkainiais. Retas atvejis, kuomet specialistai renkasi valandinius įkainius – dažniausiai sutariama galutinė suma už visą atliktą darbą. Jeigu jums reikalingas vandentiekio išvedžiojimas po visą namą, tai gali būti atvejų, jog specialistas ims įkainius pagal išvedžiojamų žarnų ilgį. Taip pat jis gali skaičiuoti papildomus įkainius jeigu teks pajungti įvairius kranelius, dušo kabinas ir t.t.

Užsisakant santechniko paslaugas, ypač svarbu tinkamai viską apibrėžti. Tai reiškia, kad specialistas turi matyti visus darbus, kuriuos jam teks atlikti. Tik tada jis galės pasakyti galutinę paslaugų kainą. Jeigu po visų darbų jūs užsimanysite kažkokių papildomų, tai ir mokėsite papildomai – specialistas atliks tik tuos darbus, už kuriuos jam bus sumokėta t.y. jis dirbs tik tuos darbus, kurie buvo sutarti. Dėl papildomų darbų būtina tartis atskirai.