Renkantis elektros tiekėją svarbi ekologinė atsakomybė

Valdant įmonę svarbu daugybė dalykų. Ar gražus kaklaraištis? Ar švarios biuro grindys? Ar reklamos komanda neatsilieka nuo grafiko? Kiek lankytojų sulaukė interneto svetainė? Kokios rinkos prognozės? Ar padaugėjo klientų atsiliepimų? Tai tik keletas klausimų. Tarp jų atrandame ir elektros sąnaudų temą. Ir paaiškėja, kad energija bei ekologija – gretimos sritys. Tai patvirtina ir nepriklausomas elektros tiekėjas UAB Elektrum Lietuva.

elektros tarifas

Sąžiningas verslas – skambūs žodžiai. Ir žinote, tai ne tik teorinio lygmens frazė. Tikrai! Tokie žodžiai yra ir realybėje. Jie reprezentuoja atsakingai vykdomą veiklą, atsakingą ir profesionalų požiūrį. Požiūrį, kuriam aktualu ne tik pelnas, ne tik didesnė „pyrago dalis“. Ir tai džiugina. Džiugina visapusiškai, nes sąžiningas, atsakingas verslas – didžiulė nauda. Nauda darbuotojams, nauda valstybei. Ir štai vienas iš aspektų, rūpimų apie tai kalbant, yra ekologinė atsakomybė. Galbūt atrodo, kad elektros energija neturi nieko bendro su ekologija? Klystate. Štai UAB Elektrum Lietuva vis daugiau dėmesio skiria aplinkos apsaugai. Specialistų teigimu, tai prasideda nuo mažų žingsnelių.

Kad maži žingsneliai yra gera pradžia, atsiskleidžia kone visada. Nesvarbu, ar kalbame apie užsienio kalbos mokymąsi, ar apie sportą, ar apie bet kokią kitą veiklą, visuomet aiškus vienas dalykas – sudėtinga viską aprėpti iš karto. Ir netgi pasiduodama. O pradedant nuo paprastesnių uždavinių tikslo siekimas tampa kryptingas. Taip ir elektros energijos tiekėjai stengiasi kryptingai puoselėti ekologiją. Netgi galima teigti, kad ekologija yra vertybė. O vertybių puoselėjimas – tai, kas siejasi su atsakomybe. Daug sąsajų, daug galvojimų, bet viskas labai reikšminga.

Taigi, kokia gali būti rūpinimosi ekologija pradžia? Koks yra į darnų vystymąsi orientuotas požiūris? Puikus pavyzdys – elektroninės sąskaitos. Juk nenaudojant popieriaus prisidedama prie to, kas vadinama žodeliu „eko“. Ar sudėtinga sąskaitų formatą perdaryti į elektroninį? Ar sudėtinga atsisakyti popierinio varianto? Galbūt keblu tada, kai pokyčiai vyksta atsainiai, kai jų imamasi chaotiškai. Tačiau UAB Elektrum Lietuva atveju tai įgyvendinta be kokių nors nepatogumų.

Elektra iš atsinaujinančių šaltinių. Tai dar vienas svarbus punktas. Nepaprastai reikšmingas punktas. Kai dalis energijos yra būtent iš tokių šaltinių, tuomet suprantama, kad ekologija – tikrai ne kokia nors utopija, ne kokia nors įmantri filmų frazė. Tai realybė. O realybe reikia rūpintis. Ir tuomet galima džiaugtis. Džiaugtis tausojant aplinką.

Tai yra socialinė atsakomybė. Ir elektros energijos tiekėjui UAB Elektrum Lietuva tiesiog nėra reikalo jos vengti. Juk socialiai atsakingi žmonės, socialiai atsakingas verslas – gerovė, klestėjimas, optimistinės ateities perspektyvos. O juk kiekvienas nori, kad gyventi būtų gera. Elektroninės sąskaitos, dalis energijos iš atsinaujinančių šaltinių – tai žingsniai, turintys įtakos gerovei, malonesnei šiandienai ir rytojui.