Proginės suknelės iš Kinijos – nevertos jūsų pinigų ir laiko

progines suknelesArtėja kažkokia šventė, kurios proga norėtumėte pasipuošti išskirtine suknele? Tam gali prireikti didesnio biudžeto, nes vis dėlto – įvairių rūbų kainos šoka į aukštumas ir Lietuvoje. Proginių suknelių pasirinkimas, be abejo, yra labai didelis, tačiau tai nereiškia, kad išleisite vos keliolika eurų. Priklausomai nuo progos, galite pakloti net ir kelis šimtus eurų.

Proginių suknelių pasirinkimas, kaip rašoma MiestoMada.lt svetainėje, yra labai didelis ir tai matoma iš internete esančių pasiūlymų. Bet, visus tuos pasiūlymus patartina vertinti kuo atsargiau. Rinkoje rya labai daug falsifikatų, kurie skirti plagijuoti tam tikrų dizainerių darbus ir ne tik. Trumpai tariant, labiausiai vengti reikia kiniškų parduotuvių, kuriose nuotraukose pateikiamos itin gražios suknelės už labai žemą kainą. Elektroninėje erdvėje galite rasti daug straipsnių, kuriuose aptariama pagrindinė problema perkant iš tokių pardavėjų.

Didžiausia klaida yra pirkti suknelę iš Kinijoje veikiančios el. parduotuvės, jeigu kaina yra labai žema. Tai reiškia, kad už tą žemą kainą, gausite atitinkamą suknelę. Internete yra netgi nuotraukos, kuriose parodoma ką siūlo pardavėjas, o ką iš tiesų gauna pirkėjai. Ar pakliūsite į tokią situacija – priklausys nuo turimo biudžeto ir kitų niuansų.

Progines sukneles patartina pirkti Lietuvoje. Kodėl? Tam yra kelios priežastys. Viena pagrindinių – laikas. Natūralu, kad per trumpą laiką įsigyti proginę suknelę galite tiek tradicinėse parduotuvėse, tiek ir internetu. Bet, pagalvokite kiek laiko viskas užtruktų, jeigu nuspręstumėte užsisakyti ją iš kiniškos el. parduotuvės? Juk vien mokėjimo apdorojimas gali trukti ne vieną parą. Ką jau kalbėti apie pristatymo mokesčius bei terminą. Terminas gali siekti netgi du mėnesius, tad tikrai neverta rizikuoti.

Kas liečia mokesčius užsakant sukneles iš kiniškų el. parduotuvių, pasirodo, kad daugelyje tų parduotuvių tas mokestis sieks sumą, kurią išleisite pačiai suknelei. Ar gi nejuokinga? Tad, gerai pagalvojus, progines sukneles labiau verta pirkti Lietuvoje ir visai nesvarbu – internetu ar vykstant tiesiai į vietą. Tiesiog sutaupysite nemažai pinigų ir svarbiausia – laiko. Būsite garantuotos, kad viskas bus vietoje riekiamu laiku.