Pramogos su baidarėmis

baidaresSusidomėjote siūlomais pasiplaukiojimais baidarėmis? Ši pramoga išties yra gana smagi, o ypač vasaros metu tai yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Tiesa, net ir žiemos metu baidarėmis plaukioti galite į valias, aišku – jeigu vandens telkiniai nėra užšalę. Viskas vyksta gana paprastai – norimu metu jūs galite rezervuoti jas, tik čia svarbiausia yra nepražiopsoti norimos dienos, nes šis laisvalaikio praleidimo būdas susilaukia didelio dėmesio, todėl rezervuojant galite gauti ne itin malonų atsakymą – kai kada baidarės būna jau rezervuotos kitų žmonių, todėl teks ieškoti kitų šias plaukiojimo priemones nuomojančių paslaugų teikėjų.

Baidarėmis galite plaukioti bet kuriame vandens telkinyje, tačiau didžiausio žmonių susidomėjimo sulaukia būtent didžiosios Lietuvos upės bei ežerai. Juose daug laiko galite praleisti sėdint baidarėse ir pati kelionė vandens telkiniu taps gana smagi. Baidarėse yra specialūs bagažo skyriai. Tai reiškia, kad juose galite susidėti kažkokius daiktus. Dabar dauguma žmonių baidares nuomojasi kelioms dienoms, o tai reiškia, kad kelionės jomis neretai būna ir su nakvyne. Taip, tokiose baidarėse nesunkiai sutalpinsite visus reikiamus daiktus – palapines, miegmaišius ir kt.

Kas liečia šią pramogą, reikėtų žinoti, kad saugumu pasirūpinti taip pat yra būtina. Jokiu būdu baidarėmis neplaukite neturėdami gelbėjimosi liemenių. Tai būtų per daug pavojinga, o ypač rizika padidėja plaukiant upėmis, nes bus tokių vietų, kuriose vandens srovė bus labai stipri. Jeigu mėgstate ekstremalius pojūčius, tai siūlytume rinktis upes – plaukiant jose jums tikrai nepristigs smagių akimirkų.

Baidarių nuoma užsiimančios bendrovės gali pasirūpinti, jog turėtumėte visą reikalingą iškylos įrangą. Žinoma, čia reikėtų ieškoti tokių įmonių ar asmenų, kurie jums galės išnuomoti tiek palapines, tiek gelbėjimosi liemenes ar kitą reikalingą įrangą. Jeigu viską turite patys, tai jokių papildomų išlaidų jums neatsiras. Nuomojantis baidares, pirmiausia reikėtų apžvelgti kiek žmonių jomis plauks t.y. su kokiu būriu draugų ar artimųjų ketinate leistis į šiuos pasiplaukiojimus, nes didesnėms žmonių grupės neretai yra taikomos didesnės nuolaidos. Vasaros metu galite susiruošti į kelionę upėmis būtent su šiomis plaukiojimo priemonėmis ir pabrėžiame – tikrai neliksite nusivylę!