Paskolos Lietuvoje

paskolosKiekvienos paskolos suteikimas Lietuvoje yra griežtas, o ateityje numatoma, jog visa skolinimosi procedūra bus dar labiau apribota įstatymų. Tai ypač kenkia tiems, kuriems tenka pasiskolinti atsiradus nenumatytai bėdai – neretai minimalias pajamas gaunantys asmenys negali skolintis todėl, kad galbūt jiems tai būtų per daug žalinga. Nors kreditai ir yra grąžinami laiku, šiems asmenims taip pat norima apriboti skolinimosi galimybę. Kaip bebūtų, dabar kreditus galima gauti ne tik iš populiariausių bendrovių, bet ir tam tikrose sistemose galima pasinaudoti bendro finansavimo paslaugomis.

Kreditų išdavimas kuo toliau, tuo labiau tampa reguliuojamas teisės aktų. Kreditoriams būtina tinkamai apžvelgti besiskolinančio asmens situaciją bei galimybes. Klientai negali skolintis esant nemalonioms situacijoms ir t.t. Geriausia ką galima padaryti, tai kreiptis į privačius skolintojus arba minėtas sistemas. Jos klientų mokumą vertina taip pat, tačiau jie imasi ir kiek kitokių saugumo priemonių. Aišku, nes visos tos priemonės yra priimtinos vartotojams, tačiau jeigu jau nebėra kitos išeities, klientai renkasi šiuos kreditorius nepaisant griežtų sąlygų ir įvairių garantijų, kurios galbūt ateityje galėtų labai pakenkti.

Kas liečia paskolas, nereikėtų galvoti, kad visiems yra sutieki vienodi šansai gauti kreditą. Visada yra akcentuojama, kad kiekvienas klientas yra įvertinamas. To nereikėtų pamiršti, nes būtent nuo to priklauso ar esant nepalankioms situacijom, žmogus galės pasiskolinti pinigų. Trumpai tariant, kredito neturėtų tikėtis tie, kurie vengia pateikti teisingus duomenis, nenori suprasti, kad jų pajamos yra per mažos ir t.t. Visi kredito teikėjai dabar griežčiau žiūri į prasiskolinusius asmenis, o taip pat jie daugiau dėmesio skiria ir turimiems įsipareigojimams. Yra įstatymų, kurie numato nuo kokios įsipareigojimų sumos klientai nebegali gauti paskolų.

Paskolos yra labai rizikingos, todėl nenuostabu, kad jos nėra suteikiamos tiems, kurie apskritai jau turi daug finansinių įsipareigojimų. Pavyzdžiui, į vertinimo statistiką įeina ne tik kiti kreditai, bet ir turimos lizingo paslaugos. Pavyzdžiui, jeigu perkate telefoną išsimokėtinai, mokate sąskaitas už internetą ir t.t. Visos šios išlaidos yra skaičiuojamos, tad pasiekus ribą, kreditai jau nebėra suteikiami. Tai dažnai matoma, kai paskolos bedarbiams nėra suteikiamos būtent dėl jų įsipareigojimų bei negaunamų pajamų.