Nuo jūsų algos priklauso ir paskolos dydis

vartojimo kreditaiĮsigaliojus naujoms vartojimo kredito pataisoms sumažėjo tikimybė kai kuriems asmenims gauti vartojimo paskolas tiek internetu, tiek ir kitose paskolų išdavimo vietose. Naujosios pataisos palietė ne tik įprastas vartojimo kredito bendroves, bet ir dabar itin populiarias jungtinio finansavimo bendroves. Tarp šių bendrovių yra vienintelis panašumas – jos yra registruojamos vartojimo kredito teikėjų sąraše. Tame sąraše esantys paskolų teikėjai turi laikytis visų rinkos sąlygų, kurios apibrėžiamos tiek įstatymuose, tiek ir mokumo vertinimo nuostatose. Atsakingas skolinimas yra vienas svarbiausių reikalavimų, kurį nustato minėtos nuostatos. Dabar asmenims gauti paskolą jau nebėra taip lengva, nes viskas priklausys nuo gaunamo algos dydžio bei turimų mėnesio išlaidų.

Kuo mažesnės mėnesio išlaidos bei turimi finansiniai įsipareigojimai, tuo didesnė tikimybė gauti kreditą. Tiesa, tam, kad jūs gautumėte paskolą, jūsų pajamos taip pat turi būti nemenkos. Nuostatose yra nubrėžiama sąlyga, kad 40 procentų pajamų negali būti skiriama finansinių paslaugų apmokėjimui. Tai reiškia, kad bendra jūsų sumokamų kredito įmokų suma negali viršyti minėtos sumos, nes kitu atveju, jūs naujos paskolos gauti jau nebegalėsite. Šiame straipsnyje http://www.atriekrediti.biz/info/12-aiznemsanas-lidz-algai pabrėžiama, kad tai liečia ne tik skolinantis vartojimo poreikiams, bet ir imant būsto paskolą.

Lietuvoje sąlygos dar nėra tokios griežtos kaip pavyzdžiui – Estijoje. Ten netgi yra ribojama vartojimo kreditų reklama televizijoje bei internete. Lietuvoje ribojimų nėra, todėl vis dar daug žmonių naudojasi šiomis paslaugomis. Tiesa, Lietuvoje kreditoriai dažniau patiria apribojimus dėl leidžiamų palūkanų dydžio – čia itin dažnai yra mažinama bendra vartojimo kredito kainos metinė norma, pagal kurią skaičiuojamos ir palūkanos.

Jeigu jūs svarstote ar verta skolintis internetu, tai pirmiau turėtumėte atsižvelgti į savo atlyginimą ar kitą pajamų šaltinį. Nuo jo priklauso beveik viskas. Kuo didesnį atlyginimą jūs gaunate, tuo geresnes sąlygas gali pasiūlyti kredito bendrovė. Taip pat reikia paminėti, kad kai kurie asmenys negali skolintis dėl jau turimų įsiskolinimų. Tai reiškia, kad jeigu jau kartą jūs susigadinote savo finansinę reputaciją negrąžindami skolos laiku, tai tokia juoda dėmė bus matoma gana ilgą laikotarpį ir tai jums pakiš koją gaunant paskolą.