Linoleumo grindys padeda sutaupyti

linoleumo grindysTurite galvos skausmą – nežinote kokią grindų dangą rinktis reikėtų būtent jums? Natūralu, kad vieniems namams tinka vienos, kitiems – kitos grindų dangos. Linoleumo grindys padeda sutaupyti daugeliui, nes vis dėlto – tai nuo seno yra laikoma pigiausia grindų danga. Aišku, ji turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau apie pastaruosius kalbėti neverta, nes jie nėra tokie jau labai akivaizdūs.

Kalbant apie linoleumo trūkumus, ko gero didžiausia problema kyla tuomet, kai ant tokios dangos tenka dėti baldus. Pavyzdžiui, jeigu virtuvė turi linoleumo grindis, natūralu, kad įnešant baldus, ant šios dangos negalės tampyti nieko, nes iš karto tokia danga įplyš. Tad, vienintelis nepatogumas kyla būtent tuomet, kai ant tokios dangos tenka padėti kažkokius sunkius daiktus, baldus ar buitinę techniką. Taip pat tokia danga yra jautresnės įvairiems įbrėžimams, kuriuos padaro augintiniai ar neatsargūs vaikai.

Kaip bebūtų, linoleumo pagrindinis pliusas yra tas, kad jo kaina yra pati mažiausia. Kaip jau minėta, ši grindų danga yra bene pati pigiausia iš visų. Tad, jeigu jums reikia atnaujinti grindis už kuo mažesnę kainą, tuomet šią dangą rinktis būtų racionaliausia.

Taip pat reikia išskirti tai, kad linoleumas gali būti dedant tiesiai ant betonuotų grindų ir tam nereikia jokio apsiruošimo. Užtenka betonines grindis tik švariai nuvalyti ir viskas. Tačiau, jeigu tokios grindys yra nelygios, tuomet iškilimai gali kaip reikiant matytis. Prieš dedant linoleumą, rekomenduojama grindis išlyginti kaip tik įmanoma labiau. Jeigu yra galimybė, siūloma pilti išlyginamąjį betoną. Jam nudžiūvus, linoleumas bus uždėtas tolygiai ir jokių nelygumų nebebus.

Verta akcentuoti, kad linoleumo kaina priklauso nuo kelių faktorių. Mažiausiai mokėsite turbūt per akcijas, kuomet siūlomas labai mažas kiekis. Prekybos centrai ar parduotuvės dažnai parduoda likučius, kurie mažai kam reikalingi. Kainos būna labai žemos, tad jeigu jums reikia padengti labai mažą grindų plotą, tai jums linoleumas kainuos viso labo kelis eurus.

Kaina taip pat keičiasi ir nuo linoleumo stiliaus bei storio, tad gerai apgalvokite ko jums reikia.

Šaltinis: unideco.lt