Kodėl svarbi rekuperacinė sistema?

naujos statybosKiekvienas, statantis naują namą stengiasi, kad jame būtų ne tik malonu ir patogu gyventi, bet ir kad jis būtų maksimaliai patvarus ir kad jo išlaikymas nekainuotų per daug. Tam, kad pasiekti tokį rezultatą reikia pasirūpinti naujausiais ir efektyviausiais sprendimais namams, tame tarpe ir vėdinimu bei šildymu, kuriuos šiuolaikiniuose namuose galima reguliuoti vieno sprendimo pagalba. Rekuperacinė sistema, įrengta naujos statybos namuose, užtikrina ne tik šiltesnes patalpas šaltomis žiemos dienomis, bet ir gaivaus oro pliūpsnį karštą vasarą. Tai dar ir sveikesnė aplinka ir komfortas.

Rekuperatorius yra gerokai pranašesnis už daugelį kitų sprendimų nes atlieka keletą funkcijų vienu metu. Veikiant šilumokaičio principu, jis panaudoja šilumą iš išleidžiamo iš patalpų oro, šviežio oro imamo iš lauko pašildymui. Tokiu būdu, oras namuose pastoviai cirkuliuoja, ir neužsistovi. Kartu su pašalinamu oru, iš namų išmetamos ir nereikalingos dulkės ir kiti nešvarumai. Taigi rekuperacinės sistemos faktiškai atlieka patalpų vėdinimo funkciją, ir užtikrina, kad namuose nesiveistų bakterijos, neatsirastų nepageidaujama drėgmė, o su ja ir pelėsis. Be to, toks vėdinimas neatšaldo patalpų ir jus neprarandate svarbios šilumos.

Rekuperacinė sistema padeda ne tik rūpintis oro kokybe jūsų namuose, bet ir taupo lėšas. Pagal kainos ir energinio efektyvumo santykį, tai kone geriausias sprendimas šiai dienai ir žinoma, neverta pamiršti ir apie aplinkos tausojimą.

Taigi nusprendus pasirūpinti rekuperacine sistema savo naujuose namuose, pasikonsultuokite su specialistais, kurie patars, į ką atkreipti dėmesį, renkantis geriausią variantą ir kokie yra esminiai dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti. Daugelis šiuolaikinių sistemų yra visiškai automatizuotų, todėl jei bijote, kad jas valdyti bus per daug sudėtinga, tai galite nusiraminti, visais pagrindiniais procesais už jus pasirūpins valdymo sistema.