Kaip be didelių išlaidų įkurti įmonę?

parduodu uabJau galutinai apsisprendėte pradėti nuosavą verslą ir dabar žiūrite kaip viską derėtų tinkamai įteisinti? Jums nepakaks vien tik įmonės įregistravimo – teks atlikti ir kitus namų darbus. Pradžioje siūloma kruopščiai pasidomėti galimybėmis išvengti išlaidų įmonių steigimo metu. Yra keletas būdų, kurie leidžia bent kažkiek sumažinti pirmines išlaidas, tačiau aišku – tai niekaip nėra susiję su įstatymų pažeidimu. Jeigu savo verslą pradėsite iš karto nuo įmonės registravimo, tuomet reikėtų plačiau pasidomėti visais privalumais ir trūkumais, kurie matomi veiklos pradžioje ir ne tik. Registruoti įmonę yra geras pasirinkimas, tačiau viską daryti reikėtų pagal tam tikras nerašytas taisykles.

Kai kalba pasisuka apie verslo įteisinimą, nėra tikslinga skubėti su įmonių registravimu. Trumpai tariant, jeigu iš karto registruosite įmonę patys ir mokėsite įstatinio kapitalo mokesčius, logiška, kad tai bus pirmosios jūsų išlaidos. Bet, turėkite galvoje, kad įmonę įsteigti galima ir be įstatinio kapitalo. Jį gali suformuoti tam tikros bendrovės, kurios užsiima įmonių kūrimu. Paprastai kalbant, įmonę siūlome registruoti ne patiems, o tiesiog kreipiantis į specialistus, kurie atlieka visą darbą už klientą.

Jeigu pasirinktumėte įmonių steigimo paslaugą iš profesionalų, galima sakyti nuo jūsų pečių nusimeta praktiškai visa registravimo našta. Šie paslaugų teikėjai viską atliks už jus. Aišku, jums reikės skirti kažkiek laiko dokumentų pasirašymui ir t.t. Tačiau, tai yra vienas pigiausių būdų įkurti įmonę be didelių išlaidų. Pabrėžtina, kad šias paslaugas užsakyti reikėtų atidžiai vertinant visus atsiliepimus. Mat, vieni įmonių steigėjai turi nekokią reputaciją, o kitos bendrovės siūlo aukštos kokybės paslaugas, kurias giria prieš tai buvę klientai.

Norintiems išvengti galimų nesklandumų ir nuostolių, patartina kreiptis į tas bendroves, kurios įmones steigia jau ne vienerius metus. Tai reiškia, kad kreiptis reikia į žinomus paslaugų teikėjus, nes tik jie gali garantuoti, kad viskas klostysis sklandžiai. Nors ir suvesite paieškos sistemoje frazę „parduodu uab“, tai nereiškia, kad visi ten esantys rezultatai bus geri.

Kiekviena įmonių steigimo paslaugas siūlanti bendrovė turi skirtingus įkainius, tačiau tai nereiškia, kad kreiptis reikia į mažiausią kainą pasiūliusią bendrovę. Kreiptis reikia į tą, kuri yra vertinama tik teigiamais atsiliepimais.