Gražios vestuvės

vestuvesMatant pavasario įpusėjimą, dauguma vestuves planuojančių porų jau ima panikuoti – vasaros vestuvės jau po kelių mėnesių, tačiau dar daug darbų nėra atlikta. Kiekvienoje situacijoje galima išsisukti gana nesunkiai, tiesiog reikia pažvelgti į savo finansines galimybes. Vestuvių planavimo bendrovė www.smagiosvestuves.lt pataria nelaukti paskutinės akimirkos ir visų darbų imtis nedelsiant, o jeigu jau nebeturite pajėgumų, siūloma rinktis vedybų planavimo specialistus. Kiekviena jaunavedžių pora turi ruoštis kruopščiai todėl aišku, kad visų darbų apsiimti nespės, todėl čia reikėtų samdyti kvalifikuotus ir daug patirties turinčius planuotojus, jog šie viską sudėliotų į savas vietas.

Planavimo metu yra užsakomos pagrindinės paslaugos, todėl nuo jų ir reikėtų pradėti. Jums reikės muzikantų, vedėjų, sodybos ar kitos vietos šventei bei aišku – fotografo. Šios paslaugos turėtų būti labiausiai aktualios, nes be jų ko gero vestuvių suorganizuoti nepavyktų.

Muzikantus samdyti galite visoje Lietuvoje – tik nuo jūsų priklauso ar jie norės koncertuoti jūsų vestuvėse. Jeigu turite pakankamą biudžetą, galite kreiptis į Lietuvoje pripažintus atlikėjus, duetus ar grupes. Jų honoraras yra skirtingas, tuo labiau, kad ir reikalavimai ne visada bus vienodi. Muzikantai gali būti ir tradiciniai – kažkokia pora, grojanti sintezatoriumi ir t.t. Aišku, yra ir gyvo graso grupių, kurios koncertuos pagal jūsų mėgstamą muzikos žanrą. Kaip minėjome, jeigu turite pakankamai lėšų, viskas bus įmanoma.

Vedėjų jums reikės tuo atveju, jeigu nepasitelksite tradicijų t.y. jeigu nebus piršlių. Vedėjai paruoš programą, kurios metu vyks įvairiausi žaidimai bei visaip kitaip bus linksminami jūsų svečiai. Vedėjų programos neretai būna panašios, bet kainos – skirtingos. Jeigu norite patikimo vedėjo, skirkite didesnę sumą – jis paruoš originalią programą, kuria nesigailėsite. Juk svarbiausia, kad vestuvių šventės metu visi jaustųsi smagiai.

Vieta yra pasirenkama pagal galimybes bei užimtumą. Įprastai, vasara yra laikoma vestuvių bumu, todėl visos sodybos būna graibstomos dar kone prieš metus. Planuodami šią šventę, vietą rezervuokite kitiems metams, nes kitaip susilauksite laikotarpio, kai apskritai neturėsite kur švęsti tokios šventės.

Visas planavimo problemas išspręs vedybų planuotojai, todėl pirmiausia siūlytume kreiptis į juos.