Dabar vartotojams akcentuojama: kreditai gali būti sumažinami!

kreditaiLietuvoje didžioji dalis pajamas gaunančių asmenų žino kas yra kreditai, nes mat dauguma jų kažkada yra bandę skolintis internetu. Tiesa, skolas iki šiol nesėkmingai grąžina nemaža dalis vartotojų, o taip yra dėl to, kad anksčiau žmonės skolinosi neapgalvotai. Netgi dabar kai kurie asmenys nesidomi skolų mažinimo galimybėmis. Taip – šiuo metu kiekvienas iki šiol tinkamai įsipareigojimus vykdantis asmuo turi galimybę sumažinti savo turimų skolų sumą. Kaip tai padaryti? Tiesiog reikėtų skolintis iš naujo, tačiau pabrėžtina, kad toks skolinimasis turi būti apgalvotas. Kiekviena skolinimosi procedūra yra registruojama, tad tai irgi itin svarbu. Nerekomenduojama greitųjų kreditų bendrovių paslaugomis naudotis per daug dažnai, nes tokiu atveju jūsų kredito istorijoje bus gana nemažai neigiamų įrašų.

Visi turimi kreditai gali būti sumažinami naudojantis refinansavimo galimybe.

Kaip jau minėjome, daugeliui žmonių tiesiog reikėtų pasidomėti kokiais būdais galima sumažinti paskolų sumas, kurios buvo gautos dar prieš kelis metus. Vienas iš logiškiausių pasirinkimų yra būtent refinansavimui skirti vartojimo kreditai. Jie šiuo metu yra kelis kartus pigesni nei buvo prieš kelis metus. Aiškiau kalbant, tie kurie skolinosi prieš porą metų ar net metus, mokėjo vienas palūkanas ir jas moka iki dabar. Tačiau dabar toms pačioms paskoloms taikomos žymai mažesnės palūkanos, nes šių metų vasario mėnesį įsigaliojo vartojimo kredito įstatymo pataisos, kurios privertė paskolų bendroves dar labiau sumažinti MPN.

Dabar siūloma imti naujas paskolas su mažesnėmis palūkanomis ir jomis galima dengti senus įsiskolinimus. Tiesa, jeigu jūs imsite kreditus, kurie skirti refinansavimui, tai turėkite galvoje, kad nemaža tikimybė, jog pačios paskolos sumos kreditoriai jums neperves –jis patys apmokės jūsų skolas.

Greitieji kreditai nuo šiol gali būti imami pasirenkant net kelių metų grąžinimo laikotarpį.

Tie, kurie ketina skolintis turimų įsipareigojimų padengimui ar šiaip vartojimo poreikių patenkinimui, turi žinoti, kad ilgesniam laikui taikomos mažesnė palūkanos. Trumpai tariant, ilgalaikių paskolų palūkanos dabar yra daug mažesnės nei trumpalaikių kreditų. Internetu išduodami kreditai dėl to ir turėtų būti imami su galimybe įmokas mokėti per ilgesnį laikotarpį, nes tokiu atveju tos įmokos būtų daug mažesnės.