Batai internetu

moteriski bataiIeškote batų elektroninėje erdvėje ir nenutuokiate kurią prekybos vietą pasirinkti? Batai internetu turi būti perkami prieš tai pasidomint tam tikrais ypatumais. Domėjimasis padės išvengti nekokybiškos avalynės įsigijimo, nes ne paslaptis, kad yra tokių prekeivių, kurie bandys jums įsiūlyti pigią kinišką produkciją už gana nemažą kainą. Perkant batus elektroninėje erdvėje, svarbiausia nepasimauti ant itin gražiai skambančių reklaminių antraščių – ne visada viskas būna taip gražu kaip pateikiama. Jūs galite sulaukti įvairių klaidinančių žinučių, taip pat jumis gali būti manipuliuojama ir t.t. Kaip teigiama Batuskveras.lt svetainėje, avalynę, kaip ir kitas prekes, reikia rinktis atsargiai.

Perkant batus iš neaiškių parduotuvių, dažniausiai vartotojai pastebi labai mažas kainas. Jos gali reikšti keletą dalykų. Vienas svarbus akcentas yra tas, kad pigūs batai dažniausiai būna nekokybiški. Pavyzdžiui, jeigu jums siūlo odinius batus už labai mažą kainą, tai didžiausia tikimybė, kad jums bus įkišti ne odiniai, o būtent dirbtinės odos batai. Patys pagalvokite – odos gaminiai yra prabangos ženklas, tad jie tikrai nekainuos pigiai. Pigūs batai gali reikšti ir tai, kad jums siūloma kiniška produkcija, kuri niekaip negali būti siejama su kokybe. Kiniški gaminiai dažniausiai pasižymi nepatvarumu, o batų atžvilgiu, jie gali greitai suplyšti, nes bus pagaminti iš ne kokybiškų medžiagų ir aišku – labai atmestinai. Pigios kainos gali reikšti ir pardavėjų marketingo strategiją – jie pardavinės avalynę mažomis kainomis, galbūt net nuostolingomis tam, kad suburtų nuolatinių pirkėjų ratą, o tada, kai ateis laikas, jie jau užkels kainas taip, kaip jiems būtų naudingiau.

Jeigu jus domina moteriški batai, tai pirmiausia reikėtų dairytis į jų kategorijas. Pirkti sportinius, laisvalaikio ar proginius batus yra ne tas pats. Sportinių batų įsigijimo metu, dairykitės  būtent į sporto inventorių t.y. tas parduotuves, kuriose yra prekiaujama firmine avalyne bei apranga. Tokiuose parduotuvėse retai rasite nekokybiškų gaminių, nes čia ir kainos būna adekvačios, bet žinoma – mažesnės nei prekybos centruose. Laisvalaikio bei proginių bantų pirkimo metu, dairykitės į įprastas el. parduotuves arba virtualius proginių rūbų salonus.