Automobilių nuoma Klaipėdoje

Nėra nieko smagiau, nei suplanuoti smagią savaitgalio kelionę į pajūrį. O tam, kad Klaipėdoje, būtų patogu važinėti po miestą ir aplink jį, tikrai verta pasinaudoti automobilių nuoma.

klaipedojeIšsinuomoti automobilį tikrai nesudėtinga, užtenka pateikti užklausą internetu ir išsirinkti norimos klasės, markės ir ekonomiškumo automobilį. Rekomenduotina, kuo anksčiau pateikti užklausą, nes automobilių paklausa yra itin didelė, tad gali taip nutikti, jog ne visada gali būti laisvas pageidaujamas ekonomiškas automobilis jūsų norimam laikotarpiui. Galima rinktis iš itin plataus asortimento automobilių, tad tikrai išsirinksite norimą automobilį tiek su automatine, tiek mechanine pavarų dėže. Taip pat jums reikės asmens tapatybės dokumento ir banko kortelės, kuria atsiskaitysite už automobilio nuomą.

Be to jums nereikės jaudintis, dėl automobilio techninės būklės, nes visi nuomojami automobiliai yra ne tik techniškai tvarkingi, bet ir apdrausti privalomu civilinės atsakomybės draudimu ir KASKO. O jūsų patogumui, papildomai yra siūlomas ir draudimas su nuline vairuotojo atsakomybe.

Keliaujant po Klaipėdą ir jos apylinkes, tikrai yra vietų kur galite puikiai pailsėti, nes aplink yra labai gražių gamtos vietų, kur galėsite mėgautis ne tik grynu oru, bet ir nuostabiais vaizdais. Mėgstantiems aktyvias vandens pramogas, tikrai bus kuom užsiimti ir ką veikti. Vaikams patiks įvairios pramogos ne tik miesto centre, bet ir puikūs muziejai. Turbūt daugeliui, atvykus į Klaipėdą tikrai privaloma aplankyti Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą, kur kasmet vis pristatoma atnaujinta programa ir nuostabios ekspozicijos, bei interaktyvios edukacinės veiklos.

Taip pat verta aplankyti ir Klaipėdos senamiestyje, esantį laikrodžių muziejų, miesto simbolį – laivą Meridianą ir pasivaikščioti po įspūdingą laivų uosto prieplauką, kur švartuojamos ne tik įspūdingos jachtos, bet ir mažesni žvejų laiveliai ar pramoginiai kateriai, kuriais ir patys galite smagiai pasiplaukioti.